همزمان با ایام دهه فجر؛
گلباران قبور مطهر شهدای سپیدان در فجر چهلم و یکم انقلاب
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ ظهر پنجشنبه و همزمان با اولین پنجشنبه از دهه مبارک فجر آئین گلباران در گلزار شهدای سپیدان با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم مسئولان شهرستان سپیدان در گلزار شهدای اردکان حاضر شده و با نثار شاخه‌های گل و قرائت فاتحه به روح مطهر شهدای شهرستان درود فرستادند.

حجت الاسلام سید عبدالرحمان موسوی انور، امام جمعه محترم شهرستان، سرهنگ هاشمی بیان جانشین سپاه سپیدان، رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان ادارات و نهادهای مختلف، نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در این مراسم حضور داشتند.

حجت الاسلام سید عبدالرحمان موسوی انور نماینده ولی فقیه در شهرستان سپیدان، در پایان این آئین باشکوه در با اشاره به این نکته که عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون مطهر شهداست، اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حق بزرگی بر گردن ما دارند و امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جان فشانی‌های آنان است.

وی افزود: ایام الله دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت است و باید همه مسئولان و مدیران به دنبال تحقق اهداف و آرمان‌های شهدا باشند.

انتهای پیام/