بمناسبت دهه فجر؛
جشن بزرگ كارگری به مناسبت دهه مبارك فجر در کارخانه شام شام سپیدان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان، صبح امروز سه شنبه مورخ 98/11/15 و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، مراسم جشن بزرگ کارگری با حضور حجت الاسلام موسوی انور امام جمعه محترم شهرستان، حجت الاسلام معصومی مسئول نمایندگی سپاه سپیدان، مدیران ادارات و نهادهای مختلف و فعالان حوزه کارگری شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستانی در کارخانه شام شام برگزار شد.

در ابتدای جشن موسوی انور امام جمعه در این جلسه اظهار داشت: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سخن گفتن از تولید و کارآفرینی در کشور بی معنا بود.

وی افزود: تمامی منابع اقتصادی کشور در اختیار قدرت های مستکبر قرار داشت و هزاران مستشار آمریکایی، عملکرد سیاهی را در این سرزمین به ثبت رساندند.

امام جمعه شهرستان با اشاره به تحول عمیق صنعت پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران و هدایت های امام راحل موجب تحول عمیق در صنعت و تولید کشور شد.

موسوی انور اضافه کرد: امروز مشکلات مهمی در حوزه اقتصادی و تولیدی کشور وجود دارد اما شرائط کنونی با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران قابل مقایسه نیست.

حجت الاسلام معصومی نیز در این مراسم با اشاره به ضرورت توجه و اهمیت به مقوله کار بیان داشت: کار از موضوعات حیاتی در جامعه است.

وی حمایت از کارآفرینان را مهم دانست و گفت: کارآفرینی مشکلات خود را دارد و باید از کارآفرینان حمایت جدی و اساسی شود.

معصومی توجه به دو مقوله آموزش و کار را حلال مشکلات کشور دانست و تأکید کرد: باید سرمایه گذاری جدی و اساسی روی کارگران شود.

در ادامه ابراهیم هوشمندی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپیدان و مسئول کمیته کارگری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان گفت: مراسم جشن کارگری از جمله برنامه های محوری و مهم ایام الله دهه مبارک فجر است.

وی افزود: این برنامه با حضور کارگران و فعالان این حوزه در شهرستان سپیدان با محوریت کمیته کارگری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و به همت این اداره برگزار می شود.

هوشمندی با اشاره به نقش کارگران در دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی اظهار داشت: کارگران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در میدان تبعیت از امام راحل حضور داشتند و پس از پیروزی انقلاب نیز در حوادث گوناگون توانسته اند نقش آفرین باشند.در پایان مراسم به چند نفراز کارگران نمونه شرکت شام شام تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/