آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۳۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۲
همزمان با سالروز میلاد امام حسین (ع)
بمناسبت سالروز میلاد با سعادت ابا عبد الله الحسین (ع) و گرامیداشت روز پاسدار ، مراسم جشن باشکوهی در میدان شهید مطهری اردکان فارس برگزار شد .

به گزارش تنوير سپيدان ، روز گذشته بمناسبت سالروز میلاد با سعادت ابا عبد الله الحسین (ع) و گرامیداشت روز پاسدار ، مراسم جشن باشکوهی در میدان شهید مطهری اردکان فارس برگزار شد .

این مراسم با حضور سید عنایت الله هاشمی نماینده مردم سپیدان در مجلس ، مهندس صمد نژاد فرماندار سپیدان ، فرماندهی منطقه انتظامی سپیدان ، فرماندهی و پرسنل سپاهسپيدان ، جمعی از مسولین ادارات و نهادها ، بسیجیان و  جمع کثیری از مردم ولایتمدار سپیدان با شكوه خاصي برگزار شد .

در اين مراسم كه در ميدان شهيد مطهري اردكان برگزار شد ، عبدالحسن صمد نژاد فرماندار سپيدان مسير اداره كشور را ادامه راه اهلبيت عليه السلام دانست و گفت : اگر قرار است اهدنا الصراط المستقيم گفته شود ، صراط مستقيم راه ائمه و تبعيت از امامت است و بايد در اين مراسمات شركت كرد تا كساني كه به نام اسلام منهاي امامت سر مسلمانان را بريده و فجيه ترين جنايات را به بار مي آورند بدانند كه اسلام بدون ولايت و امامت چيزي جز كفر و درندگي و حيوانيت نيست .

عبدالحسن صمدنژاد با اشاره به الگوهايي كه از غرب به ايران اسلامي صادر مي شود گفت : با شركت در اين مراسمات به كافران مي گوييم اگر قرار است شما با خواننده ها ، هنر پيشه ها و بازيگرانتان براي جوانان ما الگو سازي كنيد ، برگزاري اين مراسمات اجازه نخواهد داد چرا كه انساني كه خداوند او را به عنوان بهترين انسان آفريده الگوست و اگر ما قرار باشد مسيري را در طول زندگي خود انتخاب كنيم ، مسير ائمه عليه السلام است نه مسير خوانندگان و بازيگران غربي .

فرماندار صمدنژاد ائمه اطهار را مظهر اسماء اللهي دانست و گفت : ائمه اطهار هر كدامشان در طول دوران خود بنا بر مقتضيات زمان روشها و سيره هايي را اتخاذ كردند و بصورت الگويي به ما نشان دادند كه اگر در موقعيتي مشابه قرار گيريم ميتوانيم با تاسي از سيره هر كدام از ائمه راه مستقيم خود را گم نكنيم .

فرماندار سپيدان با اشاره به سالروز ميلاد امام حسين (ع) اظهار داشت : اگر اسلام نابي در برخي از مسلمانان باقي مانده ناشي از قيام و حركت امام حسين (ع) است .

مهندس صمد نژاد ائمه اطهار را تفسير تك تك آيات قرآن خواند و گفت : اوج صبر در مشكلات ، ايثار و گذشت در حد كامل ، شجاعت و خلوص در راه خدا را مي توان در قيام عاشورا ديد و ياد امام حسين (ع) را مي توان در همه مناسبتهاي ديني از جمله عيد قربان ، حج ، تشنگي ماه رمضان ، شهادت در راه خدا و ... مشاهده نمود .

عبدالحسن صمد نژاد نامگذاري سوم شعبان بنام روز پاسدار را نشان دهنده جايگاه والاي سپاه پاسداران دانست و تاكيد كرد : امروز دشمن بر روي برخي از نهاد ها و سازمانهاي كشور فشار وارد مي كند تا آنها را در ميان مردم جور ديگري معرفي كند .

مهندس عبدالحسن صمدنژاد نقش سپاه پاسداران در انقلاب را بي بديل خواند و افزود : سپاه پاسداران از بدو تشكيل تا كنون هميشه نقش پاسداري از انقلاب و ارزشهاي انقلاب را بر عهده داشته و دارد و نحوه تشكيل و فعاليت سپاه باعث شد كه انقلاب اسلامي در برابر همه ضرباتي كه از جهان خارج و نيروهاي مغرض داخلي وارد شده و مي شود بيمه شود و بتواند سربلند و پيروز به راه خود ادامه دهد .

صمد نژاد سپاه و بسيج را مدافع امنيت مردم و كشور خواند و تسريح كرد : اگر امروز در سوريه وضعيت بهتري پيدا كرده و و اكثر نقاط سوريه تحت كنترل ارتش سوريه در آمده ، الگويي است كه از نيروهاي سپاه و بسيج برداشته اند و اين نهضت بايد ادامه يابد تا به دست صاحب اصلي خود برسد .

همچنين سيد عنايت الله هاشمي نماينده مردم سپيدان در مجلس شوراي اسلامي گفت : يكي از نعمت  هاي خداوند كه در انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني (ره) نصيب ما شد ، تشكيل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بود .

عنايت الله هاشمي با ولايت محوري خواندن سپاه پاسداران گفت : سپاه پاسداران با حفظ ولايت توانست با حفظ ولايت محور ، ستون و عمود خيمه انقلاب را بر قرار كند و مردم عزيز با حمايت از ولايت و سپاه پاسداران توانستند كشوري امن و امان به وجود آورند و در دنياي كنوني كه در تلاطم و در آشوب است ، به لطف خداوند و حضور سپاه پاسداران ما در امنيت كامل هستيم .

نماينده مردم سپيدان امينيت را مهمترين نعمت در ايران دانست و تاكيد كرد : امروز شاهد هستيم در گوشه و كنار كشور و شهرستانها خدمات ارزنده اي به مردم ارائه مي شود هر چند كه مردم مشكلات و گرفتاريهايي هم دارند و اين صبر و استقامت قابل تقدير و ستايش است .نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
Arek
|
Russian Federation
|
15:22 - 1394/06/19
0
0
I bow down humbly in the presence of such grssentea.
نام:
ایمیل:
* نظر: