آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۳۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۲
در بیانیه ای مطرح شد؛
دعوت فرمانده سپاه ناحیه سپیدان از مردم برای شرکت با شکوه در انتخابات دوم اسفند ماه
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ صبح امروز پنج شنبه مورخ 98/12/01 سرهنگ پاسدار احمد جعفری فرمانده سپاه سپیدان از مردم برای شرکت با شکوه در انتخابات دوم اسفند دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد؛ 


بسم الله الرحمن الرحیم


مردم عزیز و ولایتمدار سپیدان، همراهی و همدلی شما با انقلاب، امام خمینی رحمت الله علیه و رهبر معظم انقلاب و شهدای عزیز در دوران انقلاب، جنگ تحمیلی و پس از آن در حفاظت و صیانت از انقلاب، بارها و بارها در صحنه های گوناگون به اثبات رسیده است، اهدای شهیدان والامقام این شهرستان گواهی روشن بر این مدعاست.

 
شما مردم قهرمان شهرستان سپیدان، در تمام برهه های حساس، پیشتازی و حرکت در مسیر شهدای عزیزی همچون، سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را با حضور حماسی و پر معنا در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به همگان، اعلام کردید.


و اما اکنون که نوبت به آزمونی بزرگ و حساس دیگری فرا رسیده است و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از جمله آمریکای جنایتکار و ایادی مزدور آن، چشم طمع به کشور و انقلاب ما دارند و بدون شک به یاری قادر متعال، بار دیگر آنان را نا امید خواهید کرد.

 
اینجانب بعنوان خادم شما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از شما مردم انقلابی و شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستان سپیدان می خواهم که با حضور گسترده، با بصیرت و دشمن شکن خود پای صندوق های رای، با انتخاب نمایندگانی انقلابی، پاکدست، ضدفساد و اصلح، ضمن تحقق به فرامین رهبر فرزانه انقلاب و اجرای بیانیه گام انقلاب، پرچم قدرت و عظمت ایران عزیز را به اهتزاز درآورید و به یاری خداوند متعال مجلسی قوی و کارآمد داشته باشیم. انشاء الله.


سرهنگ دوم پاسدار احمد جعفری
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نسپیدان
نام:
ایمیل:
* نظر: