آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۳۰۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸
در آستانه انتخابات صورت گرفت؛
جلسه توجیهی امنیت انتخابات دوم اسفند ماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان در حسینیه سپاه سپیدان برگزار شد.
به گزارش روایط عمومی سپاه سپیدان، عصر امروز پنج شنبه مورخ 98/12/01 جلسه هماهنگی و توجیهی امنیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و جمع کثیری از بسیجیان در حسینیه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ناحیه برگزار شد.

سرهنگ احمد فداکار فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان گفت: امروز جلسه توجیهی آموزشی را با حضور فرماندهان و مسئولان امنیت انتخابات داشتیم تا بتوانیم به شکل بهتری یازدهمین دوره انتخابات مجلس را برگزار کنیم.

فداکار گفت: هماهنگی درون‌سازمانی و برون‌سازمانی در رابطه با امنیت انتخابات انجام شده است و برنامه‌ریزی کامل برای نظم و امنیت انتخابات در سه مرحله قبل از شروع انتخابات، روز انتخابات و بعد از انتخابات انجام گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در آمادگی کامل برای تأمین نظم و امنیت انتخابات قرار دارد، گفت: امید دارم با حضور گسترده مردم پای صندوق‌ها طبق تأکید رهبر معظم انقلاب وحدت و انسجام مضاعفی را در جامعه شاهد باشیم و امید و امیدواری بیشتر در کشور ایجاد شده و موجب سرخوردگی دشنمان شود؛ حضور مردم پای صندوق‌های رأی برای انسجام و امنیت کشور بسیار مهم است امید داریم شاهد حضور پرشکوه مردم پای صندوق‌های رأی باشیم.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: