آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۳۰۹۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
جانشین فرمانده سپاه سپیدان:
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان، حضور پرشور مردم را مایه شکوه، عزت و آبروی بین المللی کشور و موجب تحکیم امنیت و آرامش پایدار کشور دانست.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ و در آستانه انتخابات دوم اسفند ماه، سرهنگ پاسدار سید مسعود هاشمی بیان جانشین فرمانده سپاه شهرستان سپیدان، در گفتگو با تنویر، با بیان اینکه انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی است افزود: انتخابات یکی از عرصه‌هایی است که ملت ایران طی ۴۱ سال گذشته آن را در زمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی غفلت ناپذیر تلقی و با حضور هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره ابهت، عزت، عظمت و اقتدار میهن اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است.
 
وی خاطر نشان کرد: حضور متراکـم، حداکثری و عمومی و در عین حال مومنانه و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات، آن هم در امتداد یوم الله تشییع، تکریم و بدرقه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی به ابدیت، حماسه شگفتی‌ساز و معجزگون دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی و ایران خلق کرد
 
سید مسعود هاشمی بیان تصریح کرد: با این حضور سیلی محکم دیگری به آمریکای تروریست و جنایتکار، آمال و آرزو‌های شیطانی جبهه دشمن می‌خورد و با ارتقای قدرت ملی، نوید بخش تولید مجلسی معظم، مقتدر و درخور شایستگی‌های ملت ایران گردد.
 
هادی سیاسی سپاه سپیدان ادامه داد: حضور پرشور مردم مایه شکوه، عزت و آبروی بین المللی کشور و موجب تحکیم امنیت و آرامش پایدار کشور است.
 
وی با بیان اینکه با انتخاب اصلح مجلس آینده با حضور نمایندگانی با ایمان، شجاع، کارآمد، وظیفه شناس، پرانگیزه وفادار به ملت، انقلاب و کشور، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی است خواهد بود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: