کد خبر: ۱۲۲۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷
ویزیت رایگان؛
ارائه خدمات ویزیت رایگان به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب در درمانگاه رئیسی سپیدان
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ صبح امروز سه شنبه مورخ 98/11/15 و در چارمین روز از دهه پرشکوه فجر، طرح ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی شهرستان سپیدان در درمانگاه رئیسی اجرا شد.

در این طرح یک روزه و با استقزار اکیپ های متخصص و مجهز ، پایش سلامت بیماران و مراجعه کنندگان در قالب کنترل فشار خون ، کنترل قند خون و ارجاع افراد در معرض خطر بیماریهای قلبی عروقی و دیابت به سطح تخصصی بصورت رایگان انجام گردید.

شایان ذکر است در این طرح بیش از 200 ویزیت انجام شد و اطلاع رسانی اجرای برنامه های سلامت میانسالان و سالمندان در مراکز بهداشتی درمانی سطح شهرستان در قالب توزیع تراکت انجام شد.

سرهنگ مجیدی مسئول بسیج جامعه پزشکی سپیدان در حاشیه اجرای این طرح با اشاره به آرمان های انقلاب اسلامی، خدمت رسانی به محرومین و مستضعفین جامعه را در راستای تحقق آرمان های انقلاب عنوان کرد و گفت:بسج که خود مولود انقلاب اسلامی است با حضور در تمام میادین و عرصه ها تمام توان خود را جهت اعتلای ایران اسلامی به کار گرفته و خواهد گرفت.

سرهنگ مجیدی گفت: این طرح در قالب طرح شهید رهنمون با همکاری و مساعدت شبکه بهداشت و درمان سپیدان و بسیج جامعه پزشکی در شهرستان صورت گرفت.

سرهنگ مجیدی افزود: پزشکان در زمینه‌های روانشناسی و مشاوره، متخصص قلب و داخلی، زنان و اطفال خدمات رایگان ارائه گردید.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: