میدان تیر مدیران کارخانجات استان فارس
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس
شرکت رانندگان بین شهری در برنامه زنده و پربیننده تلوزیونی فارسی شو
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس
نظرسنجی
مهم ترین مشکل توسعه سرمایه گذاری در صنعت استان فارس کدام است؟
همراهی نکردن بانکها و سود بالای وام ها
عدم امنیت سرمایه گذاری
عدم میل و رغبت سرمایه گذاری
فراهم نبودن زیرساخت های مدیریتی
مقاله
روند اجرای طرح ایرانیار
شروع مسابقه بزرگ ایرانیار
boletروند اجرای طرح ایرانیار
«ابد و یک روز»
کمیسر «روستایی» متهم می کند
bolet«ابد و یک روز»
مسکن دار شدن افراد جامعه مهمترین علت پیشرفت یک کشور
میلیونها اجاره نشین به دنبال مسکن،سوپر لیبرال ها بی خیال
boletمسکن دار شدن افراد جامعه مهمترین علت پیشرفت یک کشور
خطیب نماز‌جمعه شیراز:
dotواکنش امام جمعه شیراز به گرانی‌های بی‌سابقه در بازار / سران قوا ‌ورود جدی به موضوع کنند / تلاش قوه قضائیه در مبارزه با فساد باید شبانه‌روزی شود
واکنش امام جمعه شیراز به گرانی‌های بی‌سابقه در بازار / سران قوا ‌ورود جدی به موضوع کنند / تلاش قوه قضائیه در مبارزه با فساد باید شبانه‌روزی شود
آیت‌الله لطف‌الله دژکام با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در هفتم تیرماه که تاکید بر مبارزه با فساد داشتند، گفت: اگر مبارزه با فساد جا بیفتد دیگران ترس برمی‌دارند و به اصلاح جامعه امیدوار خواهیم شد.
سازمان بسیج در جهت تحقق جهش تولید گام بر می دارد
dot۸۸ هزار واحد صنعتی از مسیر جهاد خدمت در راستای جهش تولید گام بر می دارند
۸۸ هزار واحد صنعتی از مسیر جهاد خدمت در راستای جهش تولید گام بر می دارند
بسیاری از کالا‌های وارداتی به کشور غیرضروری و بی‌کیفیت‌تر از مشابه داخلی است و اگر جلوی واردات بی‌رویه اینگونه کالا‌ها گرفته نشود، ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد می‌شود./طرح ایرانیار که به ابتکار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس شروع شد اکنون در کل کشور ریشه دوانده است
dotنماز یکشنبه ماه ذی‌القعده را چگونه بخوانیم؟
نماز یکشنبه ماه ذی‌القعده را چگونه بخوانیم؟
نماز یکشنبه ذی‌القعده نماز مستحبی و چهار رکعتی است که در یکی از روزهای یکشنبه ماه ذی‌القعده خوانده می شود و فضائل و آثار آن بسیار بزرگ و بلکه استثنائی است برای اطلاعات بیشتر از فضائل این نماز می توانید به مفاتیح مراجعه نمایید ولی خلاصه ای از آن در اینجا آورده شده است.البته چگونگی خواندن این نماز به صورت کامل توضیح داده شده است که خواندن آن 5دقیقه هم طول نمی کشد.
رتبه 29 در نسبت مصارف به منابع بانکی برای فارس زشت است
dotعملکرد بانک‌های فارس؛ منابع بانکی را به خارج از استان می فرستند
عملکرد بانک‌های فارس؛ منابع بانکی را به خارج از استان می فرستند
نمایندگان شیراز و زرقان با انتقاد از عملکرد بانک‌های استان فارس در دیدار با وزیر اقتصاد خواستار رفع بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی ناشی از عملکرد بانک‌ها شدند.
dotرقم واریزی سود سهام عدالت مشخص شد/ ۲۰۵هزار تومان به‌ازای سهام یک‌میلیونی
رقم واریزی سود سهام عدالت مشخص شد/ ۲۰۵هزار تومان به‌ازای سهام یک‌میلیونی
رئیس سازمان خصوصی‌سازی از واریز ۲۰۵هزار تومان سود علی‌الحساب سهام عدالت از سوم اسفند خبر داد و گفت آخرین گروه تا پایان اسفندماه سال جاری، سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد.
dotوضعیت جدید جاماندگان "یارانه حمایت معیشتی" مشخص شد/پایگاه اطلاعات رفاهی ایرانیان مبنای پرداخت یارانه‌ها
وضعیت جدید جاماندگان
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی آخرین وضعیت افراد جامانده از دریافت یارانه حمایت معیشتی، زمان واریز یارانه مرحله چهارم همچنین ادغام دو یارانه معیشتی و نقدی را تشریح کرد.
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس صادر کرد:
dotبیانیه به مناسبت دهه فجر و 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
بیانیه به مناسبت دهه فجر و 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس به مناسبت آغاز دهه ی فجر انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد که در آن بر اهمیت ویژه مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال جاری تأکید شده است.
به مناسبت دهه فجر در شهرک صنعتی بزرگ شیراز:
dotمیز خدمت مسئولین دولتی استان فارس به صنعتگران
میز خدمت به میزبانی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز وبا هماهنگی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس، حوزه مقاومت بسیج کارگری امام حسن شهرک صنعتی،پایگاه مقاومت شرکت شهرک ها جهت رفع مشکلات صنعتگران برگزار گردید.
طرح ایران یار
dotپوستر و بروشورهای طرح ایرانیار/تهیه جوایز برای نزدیک به 626نفر از برندگان طرح
پوستر و بروشورهای طرح ایرانیار/تهیه جوایز برای نزدیک به 626نفر از برندگان طرح
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس با هزینه کرد قریب به 80 میلیون تومان، 626جایزه برای برندگان طرح ایرانیار به نشانه 626 شماره بارکد ایران عزیز مهیا کرده است؛لازم به ذکر است که جوایز 40 نفر اول غیر از افراد ذکر شده است و به آن چهل نفر جوایز نفیس دیگری اهداء خواهد شد.
dotامام خامنه‌ای در دیدار مسئولان حج: باید از «حج» برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا بهره‌گیری کرد
امام خامنه‌ای در دیدار مسئولان حج: باید از «حج» برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا بهره‌گیری کرد
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان حج فرمودند: باید از فرصت حج برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا یعنی الگوی مردم سالاری دینی بهره‌گیری کرد.
dotعیدیِ امسالِ کارگران چقدر است؟
عیدیِ امسالِ کارگران چقدر است؟
هر کارگر مشمول قانون کار چه حداقل‌بگیر و چه سایر سطوح، در ماه‌های پایانی امسال باید حداقل ۳ میلیون و ۳۲ هزار تومان عیدی بگیرد. در نتیجه هیچ نیروی کاری که دفترچه تامین اجتماعی دارد، نباید کمتر از این میزان به عنوان عیدی دریافت کند.
dotفارس با تولید ۳۰۰ میلیون شاخه گل نرگس در سال، رکورددار کشور، اما واحد فرآوری ندارد
فارس با تولید ۳۰۰ میلیون شاخه گل نرگس در سال، رکورددار کشور، اما واحد فرآوری ندارد
استان فارس با ۵۲۵ هکتار سطح زیرکشت گل نرگس و تولید سالانه ۳۰۰ میلیون شاخه نرگس رتبه نخست را در تولید این گل دارد. اما یک واحد فرآوری در این زمینه ندارد. /تنها واحد فرآوری این محصول خوش عطر در بهبهان است.
فرمانده سپاه:
dotآرزو می‌کردم با مسافران آن هواپیما می‌مردم و شرمنده نمی‌شدم
آرزو می‌کردم با مسافران آن هواپیما می‌مردم و شرمنده نمی‌شدم
فرمانده سپاه با بیان اینکه در ارتباط با سانحه هواپیمای اوکراینی بیش از همه ناراحت هستیم گفت: جان ما فدای ملت است و آرزو می‌کردم که مسافر بوئینگ بودم و با مسافران آن هواپیما می‌مردم و شرمنده نمی‌شدم.
بسم‌الله القاصم‌ الجبارین
dotفوری؛ آغاز «انتقام سخت» از آمریکا/ حملات سنگین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد/ پایگاه آمریکا در نزدیکی فرودگاه اربیل هم هدف قرار گرفته است/ تلاش آمریکایی‌ها برای سرپوش گذاشتن بر آمار تلفات
فوری؛ آغاز «انتقام سخت» از آمریکا/ حملات سنگین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد/ پایگاه آمریکا در نزدیکی فرودگاه اربیل هم هدف قرار گرفته است/ تلاش آمریکایی‌ها برای سرپوش گذاشتن بر آمار تلفات
در حملات سنگین موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.
بسم‌الله القاصم‌ الجبارین
dotفوری؛ آغاز «انتقام سخت» از آمریکا/ حملات سنگین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد/ پایگاه آمریکا در نزدیکی فرودگاه اربیل هم هدف قرار گرفته است/ تلاش آمریکایی‌ها برای سرپوش گذاشتن بر آمار تلفات
فوری؛ آغاز «انتقام سخت» از آمریکا/ حملات سنگین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد/ پایگاه آمریکا در نزدیکی فرودگاه اربیل هم هدف قرار گرفته است/ تلاش آمریکایی‌ها برای سرپوش گذاشتن بر آمار تلفات
در حملات سنگین موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.
تازه ها